Wordpress Import (6.x-2.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Language
hr: Jezik

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Options
hr: Opcije

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik
