Wordpress Import (6.x-2.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Organic groups
id: Kelompok organik

en: Language
id: Bahasa

en: Advanced options
id: Opsi lanjutan

en: Options
id: Opsi

en: Manual
id: Petunjuk

en: Language neutral
id: Bahasa apa saja
