Wordpress Import (6.x-2.2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Language
nl: Taal

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Options
nl: Opties

en: Untitled
nl: Zonder titel

en: Manual
nl: Handmatig

en: Source file
nl: Bronbestand

en: Import failed.
nl: Importeren mislukt.

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Importing
nl: Aan het importeren

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Ready
nl: Gereed

en: New users
nl: Nieuwe gebruikers
