Wordpress Import (6.x-2.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Language
sk: Jazyk

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Options
sk: Nastavenia

en: Untitled
sk: Bez titulku

en: Manual
sk: Manuálne

en: Source file
sk: Zdrojový súbor

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Importing
sk: Import

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
