Wordpress Import (6.x-2.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Organic groups
vi: Nhóm

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Advanced options
vi: Tùy chọn nâng cao

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Untitled
vi: Không tên

en: Manual
vi: Thủ công

en: Source file
vi: Tập tin nguồn

en: Language neutral
vi: Ngôn ngữ trung lập

en: Importing
vi: Nhập

en: Show this post to everyone, or only to members of the groups checked above. Posts without any groups are always <em>public</em>.
vi: Hiện này bài cho mọi người, hoặc chỉ cho thành viên các nhóm được chọn dưới đây. Bài viết không nằm trong nhóm nào sẽ là bài <em>công cộng</em>.

en: Ready
vi: Sẵn sàng
