Wordy (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Approve
ar: الموافقة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Categories
ar: التصنيفات

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Message
ar: رسالة

en: Password
ar: كلمة السر

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Format
ar: التنسيق

en: History
ar: الأرشيف

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: N/A
ar: غير موجود
