Wordy (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Approve
bg: Приеми

en: Cancel
bg: Откажи

en: Language
bg: Език

en: Categories
bg: Категории

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: - None -
bg: - Няма -

en: Format
bg: Формат

en: History
bg: Хронология

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Original
bg: Оригинал

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Customer information
bg: Инфо за потребител
