Wordy (6.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Approve
bn: অনুমোদন দিন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Message
bn: বার্তা

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: History
bn: ইতিহাস

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়
