Wordy (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Approve
ca: Aprova

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: - None -
ca: - Cap -

en: History
ca: Història

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: N/A
ca: No aplica

en: Company
ca: Empresa

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Changes to %name
ca: Canvia a %name

en: News
ca: Noticies

en: Order ID
ca: ID comanda

en: Submission settings
ca: Paràmetres d'enviament

en: Customer information
ca: Dades del client
