Wordy (6.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།
