Wordy (6.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Categories
eu: Kategoriak

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: History
eu: Historia

en: E-mail address
eu: Helb. elek.
