Wordy (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Categories
gl: Categorías

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Format
gl: Formato

en: History
gl: Historial

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Have you forgotten your password?
gl: Esqueceu o seu contrasinal?
