Wordy (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Approve
he: אשר

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Categories
he: סיווגים

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Message
he: מסר

en: Password
he: ססמה

en: Format
he: פורמט

en: History
he: היסטוריה

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Company
he: חברה

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Changes to %name
he: משתנה ל-%name

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Customer information
he: פרטי לקוח
