Wordy (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Approve
hr: Odobri

en: Cancel
hr: Odustani

en: Language
hr: Jezik

en: Categories
hr: Kategorije

en: This action cannot be undone.
hr: Ova radnja se ne može opozvati.

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: History
hr: Povijest

en: E-mail address
hr: E-mail adresa

en: N/A
hr: N/D
