Wordy (6.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Approve
jv: Setuju

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Categories
jv: Kategori

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: - None -
jv: - Nihil -

en: History
jv: Sejarah

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail
