Wordy (6.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Approve
km: អនុម័ត

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: N/A
km: គ្មាន
