Workflow (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (145 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: content
hu: tartalom

en: List
hu: Lista

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Message
hu: Üzenet

en: Weight
hu: Súly

en: Save
hu: Mentés

en: Schedule
hu: Időzítés

en: (creation)
hu: (létrehozás)

en: Post
hu: Tartalom

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: State
hu: Állapot

en: By
hu: Beküldő:

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: author
hu: szerző

en: To get started, provide a name for your workflow. This name will be used as a label when the workflow status is shown during node editing.
hu: Az induláshoz nevet kell adni a munkafolyamatnak. Ez a név lesz címkeként használva a munkafolyamat állapotának kijelzésére a tartalom szerkesztése során.

en: Allows the creation and assignment of arbitrary workflows to node types.
hu: Lehetővé teszi tetszőleges munkafolyamatok létrehozását és tartalomtípusokhoz való hozzárendelését.

en: Edit workflow
hu: Munkafolyamat szerkesztése

en: Add workflow
hu: Munkafolyamat hozzáadása

en: Add state
hu: Állapot hozzáadása

en: Delete State
hu: Állapot törlése

en: Delete workflow
hu: Munkafolyamat törlése

en: Old State
hu: Régi állapot

en: New State
hu: Új állapot

en: Workflow History
hu: Munkafolyamat-napló

en: Change %s state
hu: Állapot megváltoztatása: %s

en: Immediately
hu: Azonnal

en: Schedule for state change at:
hu: Az állapot váltás időzítése:

en: Please enter a time in 24 hour (eg. HH:MM) format. If no time is included, the default will be midnight on the specified date. The current time is:
hu: Időpontot megadása 24 órás (pl. HH:MM) formátumban. Ha nincs megadva időpont, akkor az alapértelmezetten éjfél lesz a megjelölt napon.
    A jelenlegi idő:

en: A comment to put in the workflow log.
hu: A munkafolyamat naplójába bekerülő megjegyzés.

en: Attempt to go to nonexistent transition (from %old to %new)
hu: Kísérlet nemlétező átmenetre (%old állapotból %new állapotba)

en: State of @type %node_title set to @state_name
hu: %node_title @type átállítása @state_name állapotúra

en: Unable to get current workflow state of node %nid.
hu: %nid tartalom munkafolyamat-állapotát nem lehet megállapítani.

en: Workflow Name
hu: Munkafolyamat neve

en: Add Workflow
hu: Munkafolyamat hozzáadása

en: Please provide a nonblank name for the new workflow.
hu: Egy nemüres nevet kell megadni az új munkafolyamat létrehozásához.

en: A workflow with the name %name already exists. Please enter another name for your new workflow.
hu: %name névvel már létezik munkafolyamat. Más nevet kell adni ennek a munkafolyamatnak.

en: Created workflow %name
hu: %name munkafolyamat létrejött

en: The workflow %name was created. You should now add states to your workflow.
hu: %name munkafolyamat létrejött. Új állapotok adhatók hozzá.

en: Are you sure you want to delete %title? All nodes that have a workflow state associated with this workflow will have those workflow states removed.
hu: %title munkafolyamat biztosan törölhető? Minden egyes tartalom munkafolyamat-állapotai törölve lesznek, melyek ehhez a munkafolyamathoz vannak hozzárendelve.

en: Deleted workflow %name with all its states
hu: %name munkafolyamat az összes állapotával törölve lett

en: The workflow %name with all its states was deleted.
hu: %name munkafolyamat az összes állapotával együtt törölve lett.

en: %role may do these transitions:
hu: %role az alábbi átmenetekről dönthet:

en: Workflow tab permissions
hu: Munkafolyamat fül jogosultságai

en: Select any roles that should have access to the workflow tab on nodes that have a workflow.
hu: Ki lehet választani azokat a jogosultsági csoportokat, amelyek hozzáférhetnek a munkafolyamattal felügyelt tartalmak ilyen füleihez.

en: Edit workflow %name
hu: %name munkafolyamat szerkesztése

en: From / To
hu: Innen / Ide

en: A workflow with the name %name already exists. Please enter another name for this workflow.
hu: %name névvel már létezik munkafolyamat. Más nevet kell adni ennek a munkafolyamatnak.

en: Please provide a nonblank name for this workflow.
hu: Meg kell adni egy nem üres nevet ennek a munkafolyamatnak.

en: Please give the author permission to go from %creation to at least one state!
hu: %creation állapotból legalább egy másik állapotba való átmenethez jogosultságot kell adni a szerzőnek.

en: The workflow was updated.
hu: A munkafolyamat frissítve.

en: Edit workflow state %state
hu: Munkafolyamat állapot szerkesztése: %state

en: Add a new state to workflow %workflow
hu: %workflow munkafolyamathoz új állapot hozzáadása

en: State name
hu: Állapot név

en: In listings, the heavier states will sink and the lighter states will be positioned nearer the top.
hu: A listákban a nehezebb állapotok süllyednek, míg a könnyebb állapotok a lista tetejéhez közel helyezkednek el.

en: Please provide a nonblank name for this state.
hu: Nevet kell adni ennek az állapotnak.

en: Please provide a nonblank name for the new state.
hu: Az új állapot létrehozásához egy nemüres nevet kell megadni.

en: The workflow state was updated.
hu: Az állapot frissítve lett.

en: Created workflow state %name
hu: %name állapot létrejött

en: The workflow state %name was created.
hu: %name állapot létrejött.

en: There are no states defined for this workflow.
hu: Ehhez a munkafolyamathoz nincsenek állapotok rendelve.

en: No workflows have been added. Would you like to <a href="@link">add a workflow</a>?
hu: Nem lett munkafolyamat hozzáadva. <a href="@link">Munkafolyamat hozzáadása</a>?

en: Are you sure you want to delete %title (and all its transitions)?
hu: Valóban törölve legyen az alábbi munkafolyamat (és az összes átmenete): %title?

en: Deleted workflow state %name
hu: %name törölt állapot

en: The workflow state %name was deleted.
hu: %name állapot törölve lett.

en: The workflow mapping was saved.
hu: A munkafolyamat-leképzés el lett mentve.

en: %type: scheduled transition of %title.
hu: %type: %title időzített átmenetei.

en: workflow
hu: munkafolyamat

en: administer workflow
hu: munkafolyamat adminisztrálása

en: schedule workflow transitions
hu: időzett átmenetek beállítása

en: Roles who can view posts in this state
hu: Szerepkörök, melyek ebben az állapotban megtekinthetik a tartalmakat

en: Roles who can edit posts in this state
hu: Szerepkörök, melyek ebben az állapotban szerkeszthetik a tartalmakat

en: Roles who can delete posts in this state
hu: Szerepkörök, melyek ebben az állapotban törölhetik a tartalmakat

en: Workflow access permissions updated.
hu: Munkafolyamat hozzáférési jogosultságok frissítve.

en: Workflow access
hu: Munkafolyamat-hozzáférés

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Current state: !state
hu: Jelenlegi állapot: !state

en: *State is no longer available.
hu: *Az állapot többé nem elérhető.

en: Node deleted
hu: Tartalom törölve

en: User %user not allowed to go from state %old to %new
hu: %user felhasználó számára nem engedélyezett %old állapot léptetése %new állapotba

en: Transition vetoed by module.
hu: Az átmenetet megakadályozta a modul.

en: Change workflow state of post to next state
hu: A bejegyzés munkafolyamat-állapotának a következő állapotba léptetése

en: Change workflow state of post to new state
hu: A bejegyzés munkafolyamat-állapotának új állapotba léptetése

en: Target state
hu: Végállapot

en: Please select that state that should be assigned when this action runs.
hu: Ki kell választani azt az állapotot, amely hozzárendelésére sor kerül az akció lefutásakor.

en: Force transition
hu: Erőltetett átmenet

en: If this box is checked, the new state will be assigned even if workflow permissions disallow it.
hu: Bejelölve az új állapot hozzá lesz rendelve, kivéve, ha munkafolyamat jogosultságok meg nem tiltják.

en: This message will be written into the workflow history log when the action runs. You may include the following variables: %state, %title
hu: Ezt az üzenetet a program beleírja a munkafolyamat történetébe az akció lefutásakor. Tartalmazhatja a következő változókat is: %state, %title

en: Action set %title to %state.
hu: %title akció be lett állítva %state állapotra.

en: Workflow information
hu: Munkafolyamat-információ

en: Permissions Summary
hu: Jogosultságok összegzése

en: State to be assigned to orphaned nodes
hu: Árva tartalmakhoz rendelendő állapot

en: Each content type may have a separate workflow. The form for changing workflow state can be displayed when editing a node, editing a comment for a node, or both.
hu: Minden tartalomtípusnak lehet különálló munkafolyamata. Az állapotváltó űrlap megjeleníthető a tartalom szerkesztése során, egy ahhoz fűzött hozzászólás szerkesztésekor, vagy mindkét esetben.

en: Display Workflow Form for:
hu: Munkafolyamat űrlap megjelenítése:

en: Previous state deleted
hu: Az előző állapot törölve lett

en: Action %action has been unassigned.
hu: %action akció hozzárendelésének törlése sikeres.

en: When %type moves from %state to %target_state
hu: %type típusú tartalmak %state állapotból %target_state állapotba lépésekor

en: Comment for Workflow Log
hu: Megjegyzés a munkafolyamat naplójához

en: Show a comment field in the workflow section of the editing form.
hu: Hozzászólás mező megjelenítése a szerkesztési űrlapon a munkafolyamat résznél.

en: On the node editing form, a Comment form can be shown so that the person making the state change can record reasons for doing so. The comment is then included in the node's workflow history.
hu: A tartalom szerkesztési űrlapjánn egy Hozzászólás űrlap kerül megjelenítése, így az állapotváltást végző személy a tevékenységével kapcsolatos magyarázatokat tud rögzíteni. A hozzászólás belekerül a tartalom munkafolyamat-történetébe.

en: Show a comment field in the workflow section of the workflow tab form.
hu: A megjegyzés mező megjelenítése a munkafolyamat fül űrlapon a munkafolyamat résznél.

en: On the workflow tab, a Comment form can be shown so that the person making the state change can record reasons for doing so. The comment is then included in the node's workflow history.
hu: A munkafolyamat fülön egy „Megjegyzés” beviteli mező jelenik meg, ahol az állapotváltást végző személy megindokolhatja döntését társai felé. Ez az üzenet később bekerül a tartalom munkafolyamat-történetébe.

en: Enter the name for a state in your workflow. For example, if you were doing a meal workflow it may include states like <em>shop</em>, <em>prepare</em>, <em>eat</em>, and <em>clean up</em>.
hu: Meg kell adni a munkafolyamatnak egy állapotát. Például, ha egy étkezési munkafolyamat készül, akkor az tartalmazhat olyan állapotokat, mint <em>vásárlás</em>, <em>elkészítés</em>, <em>evés</em>, és <em>takarítás</em>.

en: A state with the name %state already exists in this workflow. Please enter another name for this state.
hu: %state névvel már létezik állapot ebben a munkafolyamatban. Más nevet kell adni ennek az állapotnak.

en: A state with the name %state already exists in this workflow. Please enter another name for your new state.
hu: %state névvel már létezik állapot ebben a munkafolyamatban. Más nevet kell adni ennek az állapotnak.

en: Save workflow mapping
hu: Munkafolyamat leképezésének mentése

en: Since you are deleting a workflow state, a node which is in that state will be orphaned, and must be reassigned to a new state. Please choose the new state. | Since you are deleting a workflow state, @count nodes which are in that state will be orphaned, and must be reassigned to a new state. Please choose the new state.
hu[0]: A munkafolyamat-állapot törlésekor az ebben lévő egy tartalom elárvul, ezért hozzá kell rendelni egy új, itt kiválasztott állapotot.
hu[1]: A munkafolyamat-állapot törlésekor az ebben lévő @count tartalom elárvul, ezért hozzá kell rendelni egy új, itt kiválasztott állapotot.

en: You are currently viewing the possible transitions to and from workflow states. The state is shown in the left column; the state to be moved to is to the right. For each transition, check the box next to the role(s) that may initiate the transition. For example, if only the "production editor" role may move a node from Review state to the Published state, check the box next to "production editor". The author role is built in and refers to the user who authored the node.
hu: Itt láthatóak a lehetséges munkafolyamat-átmenetek: a kiindulási állapotok a bal oldali oszlopban, míg az érkezési állapotok pedig a jobb oldalon. Minden egyes átmenetnél be kell jelölni a jelölőnégyzetet a megfelelő szerepkörnek, aki kezdeményezheti az adott átmenetet. Például, ha csak a „Szerkesztő” szerepkörű csoport léptethet egy tartalmat a <em>Vázlat</em> állapotból a <em>Közzétett</em> állapotba. A szerző szerepkör értelemszerűen a tartalom beküldőjére vonatkozik.

en: Use this page to set actions to happen when transitions occur. To configure actions, use the <a href="@link">actions settings page</a>.
hu: Ezt az oldalt használhatja annak beállítására, hogy milyen műveletek legyenek végrehajtva az átmeneteknél. A műveleteket a <a href="@link">műveletek beállításai</a> oldalon lehet szabályozni</a>.

en: @node_title is scheduled for state change to %state_name on !scheduled_date
hu: @node_title című tartalom időzítve %state_name állapotba váltásra !scheduled_date időpontban

en: Either no transitions have been set up or this workflow has not yet been assigned to a content type. To enable the assignment of actions, edit the workflow to assign permissions for roles to do transitions. After that is completed, transitions will appear here and you will be able to assign actions to them.
hu: Vagy nincsen átmenet létrehozva, vagy e munkafolyamat még nincsen tartalomtípushoz hozzárendelve. Az akciók hozzárendelése érdekében, szerkeszteni kell a munkafolyamatot és a csoportokhoz jogosultságokat kell rendelni, hogy átmenetekről dönthessenek. Miután ez kész, az átmenetek meg fognak itt jelenni és hozzájuk lehet rendelni akciókat.

en: @node_title scheduled for state change to %state_name on !scheduled_date
hu: @node_title című tartalom időzítve %state_name állapotba váltásra !scheduled_date időpontban

en: Unable to get actions associated with a transition because the trigger module is not enabled.
hu: Nem lehet megjeleníteni az átmenetekhez rendelt műveleteket, mert nincs engedélyezve a <em>Trigger</em> modul.

en: access workflow summary views
hu: hozzáférés a munkafolyamat összesítő nézeteihez

en: Content access control based on workflows and roles.
hu: A tartalom hozzáférés szabályozása a munkafolyamatokon és a csoportokon alapszik.

en: State weight
hu: Állapot súlya

en: The weight of the current workflow state that the node is in.
hu: A tartalom jelenlegi munkafolyamat-állapotának súlyozása.

en: Current state name
hu: Jelenlegi állapot neve

en: Current state
hu: Jelenlegi állapot

en: The current workflow state that the node is in.
hu: A tartalom jelenlegi munkafolyamat-állapota.

en: Scheduled state
hu: Időzített állapot

en: Scheduled time
hu: Időzített időpont

en: The time at which the node will change workflow states.
hu: Az időpont, amikor a tartalom munkafolyamat-állapotot fog váltani.

en: Scheduled comment
hu: Időzített hozzászólás

en: A comment describing why the node was scheduled for state transition.
hu: Megjegyzés, hogy miért lett időzítve a tartalom állapotátmenete.

en: Previous state
hu: Előző állapot

en: A workflow state that the node was in previously.
hu: A munkafolyamat-állapot, melyben a tartalom előzőleg volt.

en: Previous time
hu: Előző időpont

en: The time at which the node moved from one state to another.
hu: Az időpont, amikor a tartalom állapota egy másik állapotba lépett.

en: Previous comment
hu: Előző hozzászólás

en: A comment describing why the node was moved from one state to another in the past.
hu: Megjegyzés, hogy miért lett a tartalom átállítva egyik állapotból a másikba.

en: No state
hu: Nincs állapot

en: Unknown state
hu: Ismeretlen állapot

en: Workflow state
hu: Munkafolyamat állapot
