Workflow (6.x-1.1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Access control
si: ප්‍රවේශ පාලක

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය
