Advanced Workflow Management (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Name
ast: Nome

en: Role name
ast: Nome del rol

en: locked
ast: torgáu

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
