Advanced Workflow Management (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Name
az: Ad

en: Role name
az: Rol adı

en: Workflow
az: İş axını

en: Delete role
az: Rolu silin

en: Add role
az: Rol əlavə edin

en: Edit role
az: Rolu redaktə edin
