Advanced Workflow Management (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Name
bg: Име

en: Role name
bg: Име на роля

en: locked
bg: заключено

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Delete role
bg: Изтриване на роля

en: Save role
bg: Запис на роля

en: Add role
bg: Добавяне на роля

en: The role has been added.
bg: Ролята беше добавена.

en: edit permissions
bg: редактирай права

en: edit role
bg: редактирай роля

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
bg: Име за тази роля. Пример: "модератор", "редактор", "конструктор".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
bg: Името %name вече съществува. Моля, изберете друго име.

en: The role has been renamed.
bg: Ролята беше преименувана.

en: The role has been deleted.
bg: Ролята беше изтрита.

en: Edit role
bg: Редактиране на роля
