Advanced Workflow Management (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Name
hi: नाम

en: Role name
hi: दायित्व नाम

en: locked
hi: तालाबंद

en: Workflow
hi: कार्यप्रवाह

en: Delete role
hi: भूमिका हटाएं

en: edit permissions
hi: अनुमति बदलें

en: edit role
hi: दायित्व बदलें

en: Edit role
hi: दायित्व बदलाव
