Advanced Workflow Management (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Name
ka: სახელი

en: Role name
ka: როლის სახელი

en: Delete role
ka: როლის წაშლა

en: Save role
ka: როლის შენახვა

en: Add role
ka: როლის დამატება

en: The role has been added.
ka: როლი დამატებულია.
