Advanced Workflow Management (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Name
nn: Namn

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Delete role
nn: Slett rolle

en: Edit role
nn: Rediger rolle.
