Advanced Workflow Management (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Name
sq: Emri

en: Role name
sq: Emri i rolit

en: locked
sq: bllokuar

en: Delete role
sq: Elemino rolin

en: Save role
sq: Ruaj rolin

en: Add role
sq: Shto rolin

en: The role has been added.
sq: Roli u shtua.

en: edit permissions
sq: ndrysho të drejtat

en: edit role
sq: ndrysho rolin

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
sq: Emri për këtë rol. Për shembull: "moderator", "redaksia", "arkitekt siti".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
sq: Roli me emër %name ekziston rregullisht. Zgjidh një emër tjetër roli.

en: The role has been renamed.
sq: Roli u riemërtua.

en: The role has been deleted.
sq: Roli u eleminua.

en: Edit role
sq: Ndrysho rolin
