Advanced Workflow Management (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Role name
ta: பாத்திரப்பெயர்

en: locked
ta: பூட்டிய

en: Delete role
ta: பாத்திரத்தை அழி

en: Save role
ta: பாத்திரத்தை சேமி

en: Add role
ta: பாத்திரத்தைத் சேர்

en: The role has been added.
ta: பாத்திரம் சேர்க்கப்பட்டது.

en: edit permissions
ta: அனுமதிகளை மாற்று

en: edit role
ta: பாத்திரத்தை மாற்று

en: The role has been renamed.
ta: பாத்திரம் பெயர் மாற்றப்பட்டது.

en: The role has been deleted.
ta: பாத்திரம் அழிக்கப்பட்டது.

en: Edit role
ta: பாத்திரத்தை மாற்று
