Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Name
af: Naam

en: Role name
af: Rolnaam

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Delete role
af: Wis rol uit

en: Save role
af: Stoor rol

en: Add role
af: Voeg rol by.

en: The role has been added.
af: Die rol is toegevoeg.

en: edit role
af: redigeer rol

en: The role has been deleted.
af: Die rol is uitgewis.

en: Edit role
af: Wysig rolle
