Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Name
am: ስም

en: Add role
am: ሚና ጨምር

en: edit permissions
am: ፈቃዶችን አርትእ

en: Edit role
am: ሚና አርትእ
