Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Name
be: Імя

en: Role name
be: Назоў статусу

en: Workflow
be: Плын працы

en: Delete role
be: Выдаліць ролю

en: Save role
be: Захаваць статус

en: Add role
be: Дадаць ролю

en: The role has been added.
be: Статус быў даданы.

en: edit permissions
be: змяніць правы

en: edit role
be: рэдагаваць статус

en: The role has been renamed.
be: Роля была перайменаваная.

en: The role has been deleted.
be: Статус быў выдалены.

en: Edit role
be: Рэдагаваць ролю.
