Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Name
bo: མིང

en: Role name
bo: འགན་ནུས་ཀྱི་མིང

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Delete role
bo: འགན་ནུས་བསུབ་པ

en: Save role
bo: འགན་ནུས་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ

en: Add role
bo: འགན་ནུས་ཁ་སྣོན

en: The role has been added.
bo: འགན་ནུས་གསར་བ་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: edit permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ལ་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ

en: edit role
bo: འགན་ནུས་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
bo: སྔར་ནས་མིང་ལ་ %name ཞེས་པའི་འཁྲབ་མཁན་ཞིག་ཡོད་པས། མིང་གཞན་ཞིག་གདམ་དགོས།

en: The role has been renamed.
bo: འགན་ནུས་ཀྱི་མིང་བསྒྱུར་ཚར།

en: The role has been deleted.
bo: འགན་ནུས་དེ་བསུབ་ཚར།

en: Edit role
bo: འགན་ནུས་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པ
