Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Name
ca: Nom

en: Role name
ca: Nom del rol

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Delete role
ca: Suprimeix el rol

en: Save role
ca: Desa el rol

en: Add role
ca: Afegeix un rol

en: The role has been added.
ca: S'ha afegit el rol.

en: edit permissions
ca: edita permisos

en: edit role
ca: edita un rol

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
ca: El nom del rol ja està assignat, escolliu-ne un altre.

en: The role has been renamed.
ca: El rol s'ha renombrat.

en: The role has been deleted.
ca: S'ha suprimit el rol.

en: Edit role
ca: Edita el rol
