Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Name
cs: Jméno

en: Role name
cs: Název role

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Delete role
cs: Smazat roli

en: Save role
cs: Uložit roli

en: Add role
cs: Přidat roli

en: The role has been added.
cs: Role byla přidána.

en: edit permissions
cs: upravit oprávnění

en: edit role
cs: upravit roli

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
cs: Role %name již existuje. Zvolte jiný název.

en: The role has been renamed.
cs: Role byla přejmenována.

en: The role has been deleted.
cs: Role byla smazána.

en: Edit role
cs: Upravit roli
