Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Name
eo: Nomo

en: Role name
eo: Rola nomo

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Delete role
eo: Forigu rolon

en: Save role
eo: Konservu rolon

en: Add role
eo: Aldonu rolon

en: The role has been added.
eo: La rolo estas aldonita.

en: edit permissions
eo: redakti permesojn

en: edit role
eo: redakti rolon

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
eo: La rola nomo %name jam ekzistas. Bonvolu elekti alian rolan nomon.

en: The role has been renamed.
eo: La rolo estis alinomita.

en: The role has been deleted.
eo: La rolo estas forigita.

en: Edit role
eo: Redaktu rolon
