Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Name
et: Nimi

en: Role name
et: Rolli nimi

en: Workflow
et: Töövoog

en: Delete role
et: Kustuta roll

en: Save role
et: Salvesta roll

en: Add role
et: Lisa roll

en: The role has been added.
et: Roll on lisatud.

en: edit permissions
et: õiguste muutmine

en: edit role
et: rolli muutmine

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
et: Rolli nimi %name on juba kasutusel. Vali teine nimi.

en: The role has been renamed.
et: Roll on ümber nimetatud.

en: The role has been deleted.
et: Roll on kustutatud.

en: Edit role
et: Rolli muutmine
