Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Name
eu: Izena

en: Role name
eu: Zereginaren izena

en: Delete role
eu: Ezabatu zeregina

en: Save role
eu: Gorde zeregina

en: Add role
eu: Gehitu zeregina

en: edit permissions
eu: baimenak editatu

en: edit role
eu: zeregina editatu

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
eu: Jadanik badago %name izeneko rola. Beste rol-izen bat hautatu ezazu.

en: The role has been renamed.
eu: Zeregina berrizendatu da.

en: The role has been deleted.
eu: Zeregina ezabatu da.

en: Edit role
eu: Editatu zeregina
