Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Name
fa: نام

en: Role name
fa: نام نقش

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Delete role
fa: حذف نقش

en: Save role
fa: ذخیره کردن نقش

en: Add role
fa: افزودن نقش

en: The role has been added.
fa: نقش اضافه شد.

en: edit permissions
fa: ویرایش مجوزها

en: edit role
fa: ویرایش نقش

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
fa: نام نقش %name در حال حاضر موجود است. لطفا یک نام نقش دیگر انتخاب کنید.

en: The role has been renamed.
fa: نام نقش تغییر کرد.

en: The role has been deleted.
fa: نقش حذف شد.

en: Edit role
fa: ویرایش نقش
