Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Name
fi: Nimi

en: Role name
fi: Roolin nimi

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Delete role
fi: Poista rooli

en: Save role
fi: Tallenna rooli

en: Add role
fi: Lisää rooli

en: The role has been added.
fi: Rooli lisätty.

en: edit permissions
fi: muokkaa käyttöoikeuksia

en: edit role
fi: muokkaa roolia

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
fi: Rooli %name on jo olemassa. Ole hyvä, valitse toinen nimi.

en: The role has been renamed.
fi: Rooli on nimetty uudelleen.

en: The role has been deleted.
fi: Rooli poistettu.

en: Edit role
fi: Muokkaa roolia
