Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Name
gl: Nome

en: Role name
gl: Nome do rol

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Delete role
gl: Borrar rol

en: Save role
gl: Gardar rol

en: Add role
gl: Engadir rol

en: The role has been added.
gl: Engadiuse o rol.

en: edit permissions
gl: editar permisos

en: edit role
gl: editar rol

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
gl: O nome de rol %name xa existe. Elixa outro nome de rol.

en: The role has been renamed.
gl: O rol foi renomeado.

en: The role has been deleted.
gl: Borrouse o rol.

en: Edit role
gl: Editar rol
