Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Name
hu: Név

en: Role name
hu: Szerepkör neve

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Delete role
hu: Szerepkör törlése

en: Save role
hu: Szerepkör mentése

en: Add role
hu: Szerepkör létrehozása

en: The role has been added.
hu: A szerepkör létrejött.

en: edit permissions
hu: jogosultságok szerkesztése

en: edit role
hu: szerepkör szerkesztése

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
hu: %name nevű szerepkör már létezik. Másik nevet kell választani.

en: The role has been renamed.
hu: A szerepkör át lett nevezve.

en: The role has been deleted.
hu: A szerepkör törlése megtörtént.

en: Edit role
hu: Szerepkör szerkesztése
