Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Name
hy: Անուն

en: Role name
hy: Դերի անուն

en: Delete role
hy: Ջնջել դերը:

en: edit role
hy: խմբագրել դերը

en: The role has been deleted.
hy: Դերը ջնջվել է

en: Edit role
hy: Դերը խմբագրել
