Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Name
ja: 名前

en: Role name
ja: 役割名

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Delete role
ja: 役割の削除

en: Save role
ja: 役割の保存

en: Add role
ja: 役割の追加

en: The role has been added.
ja: 役割が追加されました。

en: edit permissions
ja: 権限の編集

en: edit role
ja: 役割の編集

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
ja: 役割名 %name はすでに存在します。 別の役割名を選んでください。

en: The role has been renamed.
ja: 役割名が変更されました。

en: The role has been deleted.
ja: 役割が削除されました。

en: Edit role
ja: 役割の編集
