Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Name
jv: Jeneng

en: Role name
jv: Jeneng parāgā

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: Delete role
jv: Mbusak parāgā

en: Save role
jv: Simpen paraga

en: Add role
jv: Tambahnā parāgā

en: The role has been added.
jv: Paraga uwis ditambahaké.

en: edit permissions
jv: sunting kawenangan

en: edit role
jv: nyunting paraga

en: The role has been renamed.
jv: Paraga iki uwis diganti jenengé.

en: The role has been deleted.
jv: Paraga iki uwis dibusak.

en: Edit role
jv: Nyunting parāgā
