Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Name
kk: Аты

en: Role name
kk: Рөл атауы

en: Delete role
kk: Рөлді өшіру

en: Save role
kk: Рөлді сақтау

en: Add role
kk: Рөл қосу

en: The role has been added.
kk: Рөл қосылды.

en: edit permissions
kk: Құқықтарды өндеу

en: edit role
kk: рөлді өңдеу

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
kk: %name рөл атауы бар. Басқа рөл атауын таңдаңыз.

en: The role has been renamed.
kk: Рөл қайта аталды

en: The role has been deleted.
kk: Рөл жойылды.

en: Edit role
kk: Рөлді өңдеу
