Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Name
ku: ناو

en: Role name
ku: ناوی ڕۆڵ

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Delete role
ku: ڕۆڵ بسڕەوە

en: Save role
ku: ڕؤڵ‌پاشەکەوت بکە

en: Add role
ku: ڕۆڵێکی نوێ زیادبکە

en: The role has been added.
ku: ڕۆڵەکە زیادکرا.

en: edit permissions
ku: ڕێپێدانەکان دەسکاری بکە

en: edit role
ku: ڕؤڵ دەسکاری بکە

en: The role has been renamed.
ku: ناوی ڕۆڵەکە گۆڕا.

en: The role has been deleted.
ku: ڕۆڵەکە سڕایەوە.

en: Edit role
ku: ڕۆڵ دەسکاری بکە
