Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Name
nl: Naam

en: Role name
nl: Naam rol

en: Delete role
nl: Rol verwijderen

en: Save role
nl: Rol opslaan

en: Add role
nl: Rol toevoegen

en: The role has been added.
nl: De rol is toegevoegd.

en: edit permissions
nl: toegangsrechten bewerken

en: edit role
nl: rol bewerken

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
nl: De rolnaam %name is al in gebruik. Kies een andere naam.

en: The role has been renamed.
nl: De naam van de rol is gewijzigd.

en: The role has been deleted.
nl: De rol is verwijderd.

en: Edit role
nl: Rol bewerken
