Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Name
ro: Nume

en: Role name
ro: Numele rolului

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Delete role
ro: Şterge rolul

en: Save role
ro: Salvează rolul

en: Add role
ro: Adaugă un rol

en: The role has been added.
ro: Rolul a fost adăugat.

en: edit permissions
ro: modificare permisiuni

en: edit role
ro: modifică rolul

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
ro: Rolul cu numele %name există deja. Vă rugăm algeţi alt nume de rol.

en: The role has been renamed.
ro: Rolul a fost redenumit.

en: The role has been deleted.
ro: Rolul a fost şters.

en: Edit role
ro: Editează rol
