Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Name
sk: Názov

en: Role name
sk: Názov kategórie používateľov

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Delete role
sk: Odstrániť kategóriu používateľov

en: Save role
sk: Uložiť kategóriu používateľov

en: Add role
sk: Pridať kategóriu používateľov

en: The role has been added.
sk: Kategória používateľov bola pridaná.

en: edit permissions
sk: upraviť oprávnenia

en: edit role
sk: upraviť kategóriu používateľov

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
sk: Kategória používateľov %name už existuje. Zvoľte iný názov kategórie.

en: The role has been renamed.
sk: Kategória používateľov bola premenovaná.

en: The role has been deleted.
sk: Kategória používateľov bola odstránená.

en: Edit role
sk: Upraviť kategóriu používateľov
