Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Name
sv: Namn

en: Role name
sv: Rollnamn

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Delete role
sv: Radera roll

en: Save role
sv: Spara roll

en: Add role
sv: Lägg till roll

en: The role has been added.
sv: Rollen har lagts till.

en: edit permissions
sv: redigera behörigheter

en: edit role
sv: redigera roll

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
sv: Det finns redan en roll som heter %roll. Välj ett annat rollnamn.

en: The role has been renamed.
sv: Rollen har döpts om.

en: The role has been deleted.
sv: Rollen har raderats.

en: Edit role
sv: Redigera roll
