Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Role name
th: ชื่อของระดับผู้ใช้

en: Workflow
th: ขั้นตอนการทำงาน

en: Delete role
th: ลบบทบาทผู้ใช้

en: Save role
th: บันทึกระดับผู้ใช้

en: Add role
th: เพิ่มระดับผู้ใช้

en: The role has been added.
th: เพิ่มระดับผู้ใช้แล้ว

en: edit permissions
th: แก้ไขสิทธิ์

en: edit role
th: แก้ไขระดับผู้ใช้

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
th: มีชื่อระดับ %name อยู่แล้ว กรุณาเลือกชื่ออื่น

en: The role has been renamed.
th: เปลี่ยนชื่อระดับผู้ใช้แล้ว

en: The role has been deleted.
th: ลบระดับผู้ใช้แล้ว

en: Edit role
th: แก้ไขระดับผู้ใช้
