Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Role name
ug: ئەزالىق نامى

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Delete role
ug: ئەزالارنى ئۆچۈرۈش

en: Add role
ug: ئەزا گوروپپىسى قوشۇش
